Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa
Infolinia 22 120 2000
/
Wybierz język:
Wybierz walutę:

Bezpieczeństwo zakupów

Gwarancja oryginalności i zgodności z normami
Fine Dine Sp. z o.o. Sp. k. gwarantuje Państwu autentyczność sprzedawanych produktów. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie posiadają deklaracje zgodności (atesty), które można pobrać w formacie PDF na stronie produktu.


Szyfrowane, bezpieczne zakupy
Formularz składania zamówienia w sklepie finedine.pl przesyłany jest za pomocą szyfrowanego połączenia, zabezpieczonego certyfikatem SSL.


Bezpieczeństwo płatności
W celu zapewnienia naszym Klientom obsługi zamówień na najwyższym poziomie, płatności realizowane w naszym sklepie obsługiwane są przez firmę BlueMedia
Transakcje obsługiwane przez BlueMedia zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji. Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji płatności szyfrowane są także w oparciu o technologię SSL. Nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa, a także profesjonalny Dział Obsługi Użytkownika. Wszystkie transakcje poddawane są monitoringowi.


Gwarancja satysfakcji
Oferujemy 14 dni na zwrot towaru lub wymianę. Jeśli zamówiony produkt nie spełnia oczekiwań możesz odesłać nam zamówiony produkt my zwrócimy pieniądze lub wymienimy na inny.
Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt będzie nieuszkodzony, oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania.