Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa
Infolinia 22 120 2000
/
Wybierz język:
Wybierz walutę:

Dlaczego warto wybrać Fine Dine

Odpowiedź jest prosta — Fine Dine to marka ceniona zarówno przez dostawców, jak i przez właścicieli lokali gastronomicznych, gdyż posiadanie jej produktów oznacza przynależność do grona najlepszych. Doświadczony zespół naszych specjalistów zawsze dba o to, aby dostarczane produkty były zawsze najwyższej jakości — tworzymy rozwiązania szyte na miarę!

Branża HoReCa to jeden z najszybciej zmieniających się rynków, gdzie nieraz wymagane są natychmiastowe reakcje na niestabilne warunki — jako doświadczeni gracze na tym polu, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego nie oferujemy Państwu półśrodków, a sprawdzone rozwiązania gastronomiczne i spokój, gdyż o stabilność naszych produktów nie będziecie musieli się martwić.

NIezależnie więc od tego, jak szybko te zmiany będą przebiegać i jak potoczą się losy biznesu, właściciele lokali, którzy postawili na markę Fine Dine mogą być pewni jednego — posiadają sprzęt gastronomiczny, który nigdy ich nie zawiedzie. Fine Dine to inwestycja w sukces.

Fine Dine — nowy wymiar gustu

Fine Dine to polski dystrybutor i producent porcelany gastronomicznej i ogólnopojętego wyposażenia gastronomicznego, któremu zaufało wielu właścicieli hoteli, barów i restauracji na całym świecie. Oferujemy markowe produkty oraz dostępność towarów bezpośrednio i niezwłocznie z centralnego magazynu w Polsce oraz z magazynów pomocniczych naszych Partnerów na terenie całego kraju.

Wyznacznikiem stylu marki jest subtelny i praktyczny minimalizm formy, tak bardzo pożądany we współczesnych aranżacjach najlepszych lokali. Wybierając markę Fine Dine, nasi klienci stają się częścią prestiżowego świata HoReCa, gdzie wyposażenie lokalu gastronomicznego definiuje pojęcie ekskluzywności i poziomu premium.

Sprzęt gastronomiczny — postaw na finezję wykonania

Cecha ta, która widoczna jest przede wszystkim w wysokojakościowej porcelanie, której wykonanie zachwyca lekkością, jednocześnie spełniając wszystkie wymagania dotyczące praktyczności i wytrzymałości produktu podczas codziennego użytkowania w lokalu gastronomicznym.

Sztućce, podgrzewacze do potraw, talerze płytkie, a także porcelanowe półmiski, talerze do pizzy czy talerze do makaronu marki Fine Dine — to tylko część naszej szerokiej gamy produktów. Poznaj pełną ofertę marki i przekonaj się, że wyposażenie gastronomii — nieważne czy jest to sprzęt obsługiwany w kuchni czy trafiający bezpośrednio do Gościa lokalu — może zachwycać w każdym detalu.