FINEDINE.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE W CELU ZAPEWNIENIA NAJLEPSZYCH USŁUG DLA NASZYCH KLIENTÓW. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa
Infolinia 22 120 2000
/
Wybierz język:
Wybierz walutę:

OUTLET dla gastronomii - wyprzedaż profesjonalnych urządzeń i akcesoriów kuchennych

Outlet gastronomiczny – wyprzedaż urządzeń (blendery, kostkarki, miksery), zastaw stołowych z porcelany, kamionki oraz szkło (szklanki, kieliszki) wysokiej jakości, przeznaczonej dla użytku pól oraz profesjonalnego w gastronomii (restauracje, kawiarnie, bary, puby, lodziarnie, pizzerie, stołówki szkolne i szpitalne, bary mleczne).

Wyprzedaż urządzeń i wyposażenia gastronomii.
Link do kategorii OUTLET – https://finedine.pl/outlet

FineDine jako producent i dystrybutor światowych marek zaopatrujących gastronomie, regularnie wprowadza i uatrakcyjnia swoją ofertę w nowe kolekcje. Ze względu na ograniczenia logistycznie i wycofywanie się producentów z kolekcji czasowych, prezentujemy poniżej wysokiej jakości produkty, w nowych dużo niższych cenach. Śpiesz się – ich ilość jest ograniczona.
W kategorii outlet znajdziesz produkty remontowanych producentów, m.in.:
- zastaw porcelanowych: Fine Dine, Arcoroc, Chef & Sommelier, Luzerne;
- szkła barmańskiego: Durobor, Arcoroc , Stolzle
- sztućce: Hisar
- urządzenie gastronomiczne, bufetowe i cateringowe od Hamilton Beach Commercial

Dlaczego warto kupować produkty outletowe dla gastronomii w FineDine.pl?


• wszystkie urządzenia w kategorii outlet są sprawne
• jesteś ich pierwszym właścicielem – nie są powystawowe, ze zwrotów itp.
• urządzenia oraz wyposażenie są objęte gwarancją nadawaną przez producentów
• są to wysokiej, profesjonalnej jakości produkty, które możesz mieć w dużo niższych cenach
• możesz zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu procent a zaoszczędzoną kwotę przeznaczyć na cokolwiek chcesz :)

Naszą ofertę wyprzedażową z zaopatrzeniem dla gastronomii nieustannie aktualizujemy. Obserwuj naszą kategorię, aby żadna gastro perełka Tobie nie umknęła. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, skontaktuj się z naszymi handlowcami i otrzymaj dostęp do platformy B2B gdzie przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcyjnych cen.
Pamiętaj, że w naszym sklepie z wyposażeniem do restauracji i dla Twojej prywatnej domowej kuchni, oferujemy zawsze darmową dostawę, niezależnie jak duże złożysz zamówienie. Staramy się, aby czas wysyłki był jak najkrótszy. Najczęściej do 24h, lub nawet ten sam dzień (dla zamówień złożonych do godziny 12.00).

Jeśli masz wątpliwości, chcesz zobaczyć produkty na żywo, zapraszamy do naszego Showroomu w Warszawie na Alejach Jerozolimskich 200 lub do sklepów i showroomów naszych Partnerów w całej Polsce.

Link do kategorii OUTLET – https://finedine.pl/outlet