Fine Dine

Porcelana

Bar

Filtrowanie:

Wybierz markę
Sortowanie

Subtelność i minimalizm form

 

Wyjątkowość naszej oferty porcelany gastronomicznej tkwi nie tylko w konkurencyjnych cenach w stosunku do proponowanej jakości. Ich sekret tkwi przede wszystkim w wykonaniu, które zapewnia poręczność i uniwersalność użytkowania w każdej sytuacji i w każdych warunkach.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo najlepiej rekomendowane marki takie jak: Fine Dine, Porland, Luzerne oraz Arcoroc, które specjalizują się w wytwarzaniu porcelany na potrzeby dań a’la carte, zastawy casualowej, zastawy bankietowej oraz cateringowej. Oferujemy pełen zakres produktów dedykowanych pod każdy rodzaj lokalu — od talerzy do pizzy, aż po porcelanę przeznaczoną do kuchni gourmet.

 

Styl przyjęty w lokalu gastronomicznym nie ma znaczenia — nasza porcelana wpasuje się w każdą przestrzeń i na każdy stół. Oferujemy zarówno klasyczne wzory oraz bardziej nowoczesne — zastawy stołowe wykonane z kamionki oraz szkła barwionego. Z zakupem otrzymujecie Państwo gwarancję na obtłuczenia.

 

Porcelana marki Fine Dine rekomendowana jest przez wielu przedstawicieli świata kuchni, w tym przez Roberta Skubisza — uznanego szefa kuchni.