Oferta - wyposażenie lokalu gastronomicznego - finedine.pl

Oferta

Bar

Filtrowanie:

Wybierz markę
Sortowanie

Nasza oferta skierowana w pierwszej kolejności do profesjonalnych firm handlowych zajmujących się wyposażeniem lokali gastronomicznych oraz klientów sieciowych. W tej chwili posiadamy ponad 2000 gotowych do sprzedaży produktów i ciągle rozwijamy naszą ofertę. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie mówi się o najlepszych rozwiązaniach dla gastronomii — uczestniczymy w takich wydarzeniach jak Eurogastro, Horeca czy HostMilano.

 

By ułatwić zakupy naszym dealerom, dysponujemy platformą B2B.

Wyposażenie gastronomii — jak zadbać o stabilność działania swojego lokalu?

Wybierając produkty marki Fine Dine, otrzymuje się nie tylko wysokiej jakości sprzęt do gastronomii. Nieważne czy nasi klienci prowadzą bar, hotel czy restaurację, każdemu możemy zaoferować jedno — zapewniają sobie oraz personelowi lokalu pewność, że w obliczu dynamicznych zmian na rynku HoReCa i rosnących wymagań odwiedzających ich Gości, nie muszą martwić się o potrzebę wymiany swojego sprzętu na nowy, który będzie bardziej atrakcyjny i pewniejszy. My tę pewność dołączamy gratis do złożonego przez nich zamówienia!

 

O uniwersalności naszych produktów świadczą rekomendacje klientów, którzy już teraz korzystają z rozwiązań Fine Dine.

Wyposażenie restauracji — kto powiedział, że minimalizm musi być nudny?

Do tej pory wyposażyliśmy setki restauracji, hoteli, firm cateringowych, szkół, barów i wiele innych.

Subtelność i minimalizm wykonania naszych produktów tkwi nie tylko w ich budowie, która zapewnia poręczność i uniwersalność użytkowania. W zależności od stylu przyjętego w danym lokalu gastronomicznym, oferujemy porcelanę czysto białą, ze zdobieniami oraz porcelanę kolorową w naturalnych, żywych barwach pastelowych. W Fine Dine znajdują się także niepowtarzalne czarne talerze, dzięki którym serwowane dania zyskują charakter oryginalności — obietnicę kulinarnej przygody.

Wyposażenie baru — uruchom zmysły Gości

Tajnikiem dobrze prosperującego baru jest jego żywe i bijące serce, czyli sprawna obsługa. Praca barmanów zależy przede wszystkim od warunków, jakie właściciel lokalu im zapewni — począwszy od zaopatrzenia, po najlepszy sprzęt na zapleczu baru, a na finezyjnym szle kończąc. Fine Dine przygotowało ofertę wyposażenia baru dedykowanego tym, którzy lubią ułatwiać sobie drogę do osiągnięcia sukcesu.

 

Poznaj naszą ofertę szklanek do drinków i kieliszków do wina, by wejść w świat niepowtarzalności kształtów, które można uzyskać, pracując ze szkłem. Produkty Fine Dine zapewnią barmanom szybką obsługę Gości, jednocześnie nie zamykając ich kreatywności w podaniu końcowego zamówienia.